Středisko výcviku vodicích psů SONS ČR

Náš E-shop

Facebook

Podpora

 

Aktuality 2019

Pozvánka na Den pro zdraví psa & jeho člověka

23. května 2019

Dostali jsme pozvání na akci Den pro zdraví psa a jeho člověka. Pozvání nás potěšilo a akce se rádi zúčastníme. Budeme rádi, pokud i Vy si najdete chvilku a vyhradíte si jedno všední odpoledne pro Den pro zdraví. Více informací o konané akci naleznete i na Facebooku

Letní soustředění ve Františkových Lázních

20. května 2019

Na druhou polovinu roku 2019 plánujeme letní soustředění. Pokud vše vyjde, uskuteční se poslední týden v srpnu ve Františkových Lázních v hotelu Zátiší, kde se již jedno letní soustředění konalo před třemi roky.

Soutěž i zábava

20. května 2019

V září chystáme uspořádat soutěž pro klienty a jejich čtyřnohé pomocníky. Jedna část by byla klasická, hodnotila by se tzv. frekvence, druhá zábavná - uvažujeme o jízdě na traktoru v areálu střediska, střílení na maketu bizona...

Je čas, určitě nás napadne ještě něco dalšího J.

Pozvánka na DEN S POLICIÍ ČESKÉ REPUBLIKY

20. května 2019

V červnu se opět uskuteční Den s Policií České republiky. Loni byla naše účast na této akci velmi úspěšná, a tak jsme rádi, že jsme pozvání na Letnou obdrželi i letos.

Krom obvyklých propagačních předmětů budeme prodávat lízátka. Lízátka s obrázky labradora, a protože jde o spolupráci s policií, nebude chybět ani obrázek německého ovčáka. Lízátka budou i pro dospělé – s alkoholovou esencí. A tak přijďte se nejen podívat, ale i ochutnat. Nákupem propagačních předmětů můžete podpořit naše Středisko výcviku vodicích psů.

Akce proběhne 8. 6. 2019 na pražské Letné.

Uvidíte, co dokáže vodicí pes. Můžete se nás zeptat na provoz střediska i na vše, co je spojené s výcvikem našich svěřenců.

Veterán Garibaldy má nového majitele

Gari u nových majitelů

19. května 2019

Dvanáctiletého Garibaldyho si v sobotu ve středisku převzali noví majitelé, kteří se o něj postarají a budou mu dělat nové páníčky. A jak lze tušit z citovaného úryvku mailu: "Dobrý den pani Holasova, Gari se u nas rychle zabydlel. Je poslušný a moc hodný.", jsou obě strany spokojené :-).

Jsme rádi, že se najdou mezi námi lidé, kteří, ačkoli by si mohli pořídit mladého zdravého pejska, pomohou nemocnému vysloužilému psovi, dožít v důstojných podmínkách... Děkujeme.

Naši psi si zahráli ve filmu Ženy v běhu

15. května 2019

V minulém roce naše středisko spolupracovalo při natáčení české komedie Ženy v běhu. Ve filmu si menší roli po boku známých filmových hvězd zahráli jak naši psi, tak cvičitelka. Pes Veron v jednom záběru doprovází hlavní představitelku, vedle kráčí cvičitelka Kristýna. V jiném záběru uvidíte celou naši smečku.

Premiéra filmu byla 31. 1. 2019.

Trailer filmu můžete shlédnout na youtube.

Veterán v Jinonicích

15. května 2019

Gary s kamarádkou Victorkou

Do psího kolektivu přibyl takřka dvanáctiletý Garibaldy, vysloužilý vodicí pes, o kterého se už jeho majitel nemůže postarat.

Gari trpí velkou nadváhou, přišel s kožními problémy a musel se mu chirurgicky odstranit ošklivý výrůstek vedle oka.

Gari bude brát doživotně léky na štítnou žlázu.

Hledáme mu nový domov a zároveň se snažíme ho dát trochu do pořádku. Navzdory nadváze i věku je Gari poměrně čilý, přátelský a nadmíru společenský.

Nová česká komedie Ženy v běhu

15. ledna 2019

V minulém roce naše středisko spolupracovalo při natáčení nové české komedie Ženy v běhu. Ve filmu si menší roli po boku známých filmových hvězd zahráli jak naši psi, tak cvičitelé. A musíme je pochválit, zvládli zdlouhavý natáčecí den a čekání na natáčení opravdu na jedničku. Jsou to prostě profesionální pomocníci. J

Zveme Vás tímto do kina na jeho premiéru, která bude již 31. ledna.

Trailer filmu můžete shlédnout na youtube.