Facebook

Podpora

 

Chcete pomoci?

Také Vy byste rádi pomohli lidem se zrakovým postižením překonávat nástrahy, které na ně čekají na každé cestě? Staňte se naším sponzorem nebo předvychovatelem štěněte!

Proč sponzorovat právě SVVP?

štěňata ve vestách

Příprava psa znamená téměř dva roky práce, jejíž finanční náročnost stále stoupá. Nedostatek financí by se neměl odrazit v kvalitě naší služby, proto potřebujeme podporu všech, kteří mohou něčím přispět. Uvítáme finanční dary, sponzorské ceny, věcnou i mediální podporu.

Můžeme nabídnout označení každého sponzorovaného štěněte v předvýchově či psa ve výcviku logem Vaší firmy na jeho výbavě. Samozřejmostí je prezentace na našich internetových stránkách a v propagačních materiálech, možností je i prezentace ve vstupní hale našeho objektu a případné další aktivity dle dohody s Vámi.

Ke stažení Vám nabízíme vzor darovací smlouvy.

psi před budovou

Proč se stát předvychovatelem?

Budoucí vodicí psy vybíráme už v prvních týdnech života, do výcviku je však můžeme zařadit až po ukončení jejich prvního roku. Mezitím je nutné, aby strávili přibližně deset až dvanáct měsíců v rodinách našich dobrovolných spolupracovníků, tzv. předvychovatelů. Ti mají za úkol z nich vychovat plně socializované psy, kteří jsou zvyklí na ruch města a umí se radovat z lidské společnosti. Finanční náklady na předvýchovu štěněte jsou pro naše dobrovolníky nulové, neboť je zcela pokrývá SVVP ze sponzorských darů. Naše štěně však obvykle stojí spoustu energie a lásky, jíž rozhodně není nezištně schopen každý. Pokud byste se rozhodli, že právě Vy jste ochotni na omezenou dobu přijmout do svého života štěně, jež bude v dospělosti plnit náročné poslání vodicího psa, uděláte tím velmi mnoho pro jednoho zrakově postiženého člověka. Jen díky obětavosti a nadšení takových lidí můžeme výcvik provozovat.

Chcete-li se o předvýchově dozvědět více, navštivte naši sekci Štěňata a Předvýchova.

Pokud byste i Vy rádi podpořili výcvik vodicích psů, neváhejte se se svojí nabídkou ozvat Ing. Lence Kreidlové na e-mail: kreidlova@sons.cz.

Kontakt

Adresa: Klikatá 2a
Praha 5, 158 00
Tel.: +420 775 722 793
Číslo účtu: 106390238/0300
E-mail: vodicipsi@sons.cz
predvychova@vodicipsi.cz

Podporují nás